Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení našeho obchodu

 • Dodáváme Vám elektro
  více než 15 LET

 • Zboží, které nenajdete na našich stránkách u nás neváhejte poptat e-mailem nebo telefonicky.
  elep@elep.cz
  +420 603 516 642

Blog - Aktuality

Topné rohože

Topné rohože pro podlahové topení. Naleznete zde podlahové topení značek V-systém a FENIX.

Topné rohože Počet produktů: 165

Podkategorie

 • Topné rohože V-systém

  Topné rohože pro podlahové topení:

  HM 100 – dvoužilová topná rohož 100 W/m² (1 přívod), vhodná do vlhkého prostředí, zakrytí flexibilní hmotou, např. pod dlažby, lino apod.

  HM 150 – dvoužilová topná rohož 150 W/m² (1 přívod), vhodná do vlhkého prostředí, zakrytí flexibilní hmotou, např. pod dlažby, lino apod.

  TR-1S - jednožilová topná rohož s ochranným opletením (2 přívody), – 160 W/m²

  Katalog výrobků V-systém (2,5MB)

  Stavební přírůčka V-systém (2,8MB)

 • Topné rohože FENIX

  Rohože LDTS
  Topné rohože šířky 0,5m s dvoužilový topným kabelem s ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje pouze začátek kabelu, druhý konec rohože může být ukončen na libovolném místě. Rohož je vhodná především do tmelu pod dlažbu, možná je i instalace do betonové desky nad tepelnou izolací (polystyrenem). Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

  Rohože LSDTS
  Samolepící rohože šířky 0,5m s dvoužilový topným kabelem s ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje pouze začátek kabelu, druhý konec rohože může být ukončen na libovolném místě. Tkanina rohože je samolepící - velmi dobře drží na podkladu - snadná instalace. Podmínkou je čistý neprášivý podklad (např. napenetrovaný beton). Samolepící rohože jsou ideální pro rekonstrukce při pokládce na stávající dlažbu. Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

  Rohože CM
  Ultratenké topné rohože šířky 0,5m, s dvoužilovým topným kabelem a plným ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Díky minimální tloušťce 2,5mm jsou rohože ideální přímo do lepícího tmelu pod dlažbu, vhodné jsou také například pro rekonstrukce, protože navýšení podlahy je opravdu minimální. Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

  Rohože LD
  Topné rohože šířky 0,3 a 0,5m s jednožilovým topným kabelem s ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje začátek i konec kabelu, při instalaci je nutné vrátit se s rohoží zpět. Rohož je vhodná především do tmelu pod dlažbu, možná je i instalace do betonové desky nad tepelnou izolací (polystyrenem). Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

  Rohože LPSV
  Topné rohože šířky 0,5m vyrobené z kabelu PSV - jednožilové topné kabely s ochranným opletením - určené do betonu nebo anhydridového potěru do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje začátek i konec kabelu, při instalování do topné plochy je tedy nutné vrátit se s rohoží zpět. Kabel je vybaven dvěma studenými konci dlouhými 5m (2x SK 5m). Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

 • Topné rohože Raychem
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 165 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 165 položek