Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení našeho obchodu

 • Dodáváme Vám elektro
  více než 15 LET

 • Zboží, které nenajdete na našich stránkách u nás neváhejte poptat e-mailem nebo telefonicky.
  elep@elep.cz
  +420 603 516 642

Blog - Aktuality

Topné rohože FENIX

Rohože LDTS
Topné rohože šířky 0,5m s dvoužilový topným kabelem s ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje pouze začátek kabelu, druhý konec rohože může být ukončen na libovolném místě. Rohož je vhodná především do tmelu pod dlažbu, možná je i instalace do betonové desky nad tepelnou izolací (polystyrenem). Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

Rohože LSDTS
Samolepící rohože šířky 0,5m s dvoužilový topným kabelem s ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje pouze začátek kabelu, druhý konec rohože může být ukončen na libovolném místě. Tkanina rohože je samolepící - velmi dobře drží na podkladu - snadná instalace. Podmínkou je čistý neprášivý podklad (např. napenetrovaný beton). Samolepící rohože jsou ideální pro rekonstrukce při pokládce na stávající dlažbu. Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

Rohože CM
Ultratenké topné rohože šířky 0,5m, s dvoužilovým topným kabelem a plným ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Díky minimální tloušťce 2,5mm jsou rohože ideální přímo do lepícího tmelu pod dlažbu, vhodné jsou také například pro rekonstrukce, protože navýšení podlahy je opravdu minimální. Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

Rohože LD
Topné rohože šířky 0,3 a 0,5m s jednožilovým topným kabelem s ochranným opletením - vhodné do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje začátek i konec kabelu, při instalaci je nutné vrátit se s rohoží zpět. Rohož je vhodná především do tmelu pod dlažbu, možná je i instalace do betonové desky nad tepelnou izolací (polystyrenem). Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

Rohože LPSV
Topné rohože šířky 0,5m vyrobené z kabelu PSV - jednožilové topné kabely s ochranným opletením - určené do betonu nebo anhydridového potěru do běžných i vlhkých prostor. Do instalační krabice se zapojuje začátek i konec kabelu, při instalování do topné plochy je tedy nutné vrátit se s rohoží zpět. Kabel je vybaven dvěma studenými konci dlouhými 5m (2x SK 5m). Na rohože je v souladu se záručními podmínkami standardně poskytována záruka 10 let nově také doživotní záruka.

Topné rohože FENIX Počet produktů: 115

Podkategorie

 • Topné rohože LDTS a LSDTS

  Dvoužilový kabel s ochranným opletením – vhodné do vlhkých prostor (koupelny, prádelny) i do běžných místností – umístění do lepicího tmelu pod dlažbou. Rohože LSDTS jsou samolepicí – lepí celá plocha tkaniny (ideální např. při rekonstrukci s uložením na stávající dlažbu); Ø kabelu 3–4mm, připojovací vodič – tzv. Studený Konec 1x 3m. Umístění do lepicího tmelu nebo do betonu tloušťky cca 6cm.

 • Topné rohože CM ultratenké

  Dvoužilový velmi tenký kabel s ochranným opletením – vhodné do běžných i vlhkých místností (koupelny) – ideální do lepicího tmelu přímo pod dlažbu; Ø kabelu 2,7-2,9 mm, připojovací vodič – tzv. Studený Konec – 1x2,5 m.

 • Topné rohože LD

  Jednožilový kabel s ochranným opletením – použití shodné s rohožemi LDTS; Ø kabelu 2,9–3,4mm – SK 2x5m.

 • Topné rohože LPSV

  Jednožilový kabel s ochranným opletením – vhodné do vlhkých prostor (koupelny, prádelny) i do běžných místností – umístění do betonu nebo anhydritu, určeno pro trvalé vytápění; Ø kabelu 4,5–5,1 mm – SK 2x5 m .

 • Topné rohože sady COMFORT MAT

  Obsahují topnou rohož LDTS šířky 50 cm. Základním kriteriem je požadovaná velikost topné plochy – vybere se sada, ve které je rohož odpovídající velikosti. Sady Comfort Mat jsou nabízeny v plošných příkonech 100 a 160 W/m2. Výkon 100 W/m2 je pro koupelny nedostatečný a obecně je určen spíše pro trvalé vytápění podlah. Výkon 160 W/m2 je určen především pro koupelny a pro aplikace, kde je vytápění v podlaze provozováno krátkodobě – vyšší plošný příkon zajišťuje rychlejší prohřátí podlahy. Výhodou rohoží je proti kabelovému okruhu snadná a rychlá pokládka, jsou však určeny spíše pro instalaci do pravidelných ploch, u kterých je jedna strana násobkem šířky rohože (50 cm).

  Obsah:
  • Topná rohož (šířka 0,5m, délka 0,9-17,6m)
  • Digitální programovatelný termostat
  • Podlahová sonda k termostatu
  • Ohebná instalační trubka – tzv.„husí krk“ pro zavedení sondy do podlahy
  • Návod a záruční list
  • Instruktážní DVD

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 115 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 115 položek